چرا کلاس ایده یابی ، و راههای کسب در آمد از اینترنت را شرکت کنیم ؟

اصلا در این کلاس چه یادمیگیریم و برای یک وبمستر چه ضرورتی دارد تا با این اطلاعات آشنا شود ؟

می دانیم انسانی که ایده های زیادی داشته باشد انتخاب های بیشترو آزادی عمل بیشتری نیز دارد.

خیلی اوقات از من می پرسند اصلا ایده ها چگونه بوجود می آیند و من در جواب به این نکته اشاره می کنم که اول باید پرسید که ایده چیست ؟

برای ساخت هر چیزی اول باید آن را بشناسیم و بعد آن را بسازیم

حالا با توجه به این نکته مهم به طور خلاصه می پردازیم به اینکه ایده چیست ؟

ایده یعنی خلاقیت وتراوشات ذهنی و خلاقیت یعنی ایجاد تازگی و ایجاد چیزی نو

ایده ها این گونه به وجود می آیند:

۱ – براساس یک موضوع ایجاد می شوند

۲- ایده هایی که به واسطه یکسری اتفاقات به ذهن ما میرسند

چیزهایی که به ما کمک می کنند تا ایده های بیشتری بسازیم عبارتن از :

ترس ها – اجبار –مشکلات –خلا ء ها و رویاها البته شاید عوامل دیگری را نیز بتوان به این لیست افزود ولی اینها اصلی ترین مواردی هستند که ما  را در خلق ایده های بیشتر کمک می کنند .

یک نکته مهم :

برای ایده پردازی باید خلاق باشیم . اما این بدین معنانیست که فکر کنیم ، خوب ما که انسان خلاقی نیستیم ، پس نمی توانیم ایده ساز خوبی هم باشیم .

باید عرض کنم که همه ما انسانها می توانیم خلاقیت را در وجودمان پرورش دهیم و سطح خلاقیت خود را بالا ببریم ، فقط کافی نیست بدانیم چگونه این کار را انجام دهیم و یا از چه چیزهایی بپرهیزیم .

در این دوره به صورت دقیق و کامل به موضوع ایده و اینکه چطور یک ایده پرداز عالی شویم می پردازیم و البته داستان خلاقیت و چگونه خلاق شدن را به صورت کامل شرح می دهیم وبه برری جنبه های مختلف آن می پردازیم .

در دوره ایده یابی ، خلاقیت و راههای کسب درآمد از اینترنت یاد میگیریم که چه مراحلی را باید طی کنیم تا ایده هایی که ساخته ایم اجرایی شوند. همچنین ایده های زیادی را به اشتراک می گذایم تا جرقه هایی را در ذهنتان روشن کنند .

در این دوره به موضوع عملی کردن ایده ها هم می پردازیم و یاد می گیریم که چه ایده هایی برای عملی کردن بهتر هستند و چطورآنها را گسترش دهیم و به در آمد برسانیم .

همچنین همان طور که از نام این دوره پیداست راههای کسب در آمد از اینترنت را مهرفی می کنیم و آنها را بررسی می کنیم و یاد می گیریم که چطور با خلاقیت بهبئدشان بخشیم

در این دوره (ایده یابی ، خلاقیت و راههای کسب در آمد از اینترنت ) راههای تشخیص اینکه کدام حوزه ها پتانسیل در آمدی بالاتری دارند را بررسی می کنیم

در انتها با سوالات مشخص که از خودمان می پرسیم به این خودشناسی می رسیم که کدام حوزه با ما سازگارتر است و ما می توانیم با توجه به شناختی که از خود پیدا کرده ایم در آن حوزه موفق تر باشیم

به امید موفقیت روز افزون شما

شرکت برنامه نویسان برنا